Używane Volvo? Tylko z Volvo Selekt!

23 czerwiec 2021
Autor:  NewsLubuski.pl
Używane Volvo? Tylko z Volvo Selekt!

Zakup używanego samochodu kojarzy się często z przeszukiwaniem setek ogłoszeń oraz konsultacjami z mechanikiem. Dla kupującego dużą rolę odgrywa czas zainwestowany w podjęcie właściwej decyzji. Dedykowany program sprzedaży samochodów używanych prowadzony przez poznańskiego dealera Volvo, Firmę Karlik, gwarantuje bezpieczeństwo zakupu i przede wszystkim oszczędność czasu. Program Volvo Selekt to również dobre rozwiązanie dla tych, którzy planują pozostawić swoje Volvo w rozliczeniu lub po prostu chcą je sprzedać.

VolvoSelektKarlik23.06.21 001

Dlaczego warto wybrać Volvo Selekt?

Program Volvo Selekt to bardzo korzystny sposób by kupić używane Volvo. Firma Karlik obejmuje nim tylko te samochody, które są w najlepszym stanie. Specjaliści Volvo Selekt upewniają się, że są jak nowe. Samochody przygotowywane są do sprzedaży tylko z użyciem oryginalnych części Volvo. Dodatkowo każdy samochód ma przywrócone ustawienia fabryczne i zaktualizowane oprogramowanie. Ta usługa, dostępna jedynie u autoryzowanych dealerów Volvo, daje pewność, że każde Volvo z programu Volvo Selekt jest ekonomiczne i bezpieczne.

VolvoSelektKarlik23.06.21 002

Z Volvo bezpieczeństwo i spokojną głowę masz gwarantowane

Przy zakupie używanego samochodu pojawia się ryzyko ukrytych usterek i perspektywa dodatkowych nakładów finansowych. Tylko autoryzowani dealerzy Volvo mogą zaoferować gwarancję lub ubezpieczenie kosztów napraw, które chronią wszystkie kluczowe mechanizmy i układy elektryczne minimum przez 12 miesięcy bez limitu kilometrów. Dodatkowo każde Volvo z oferty Volvo Selekt objęte jest roczną usługą Assistance. Nieważne, czy jesteśmy w trasie, czy utknęliśmy w domu. Zawsze możemy liczyć na Assistance Volvo Selekt.

VolvoSelektKarlik23.06.21 003

Pewność, że Volvo to dobry wybór

Firma Karlik dba o to, aby wybrany przez klientów samochód z oferty Volvo Selekt w pełni odpowiadał ich oczekiwaniom. Dlatego każde Volvo kupione w programie Volvo Selekt, można w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 km, za darmo wymienić na inne o nie mniejszej wartości.

VolvoSelektKarlik23.06.21 004

Sprzedaż Volvo ze wsparciem Volvo Selekt

Program Volvo Selekt to także dobre rozwiązanie dla chcących uczciwie i sprawnie sprzedać swoje Volvo lub zostawić je w rozliczeniu. Firma Karlik zajmuje się sprawdzeniem stanu technicznego samochodu oraz zapewnia bezpieczną, bezproblemową i szybką transakcję odkupu.

Więcej szczegółów w salonach Firmy Karlik przy poznańskiej Malcie, w Baranowie oraz Showroomie w Starym Browarze.

Bieżące aktywności Volvo Firma Karlik można obserwować na profilu FB dealera.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u