Biuro tłumaczeń dla wymagających klientów

26 styczeń 2022
Autor:  Artykuł partnera
Biuro tłumaczeń dla wymagających klientów

W życiu zdarza się, że z różnych powodów są nam niezbędne tłumaczenia pisemne. W zależności od ich specyfiki mówimy o tekstach zwykłych i uwierzytelnionych. Takimi zadaniami zajmują się profesjonalne biura tłumaczeń, a wielu specjalistów koncentruje się na konkretnych branżach lub problemach, a tym samym stają się profesjonalistami w dziedzinie. Obecnie coraz częściej zleca się tłumaczenia techniczne, medyczne oraz prawnicze - często przysięgłe. Nowoczesna agencja tłumaczeń dokłada starań, by każde zlecenie było realizowane z należytą starannością.

Jak zlecić tłumaczenia przysięgłe online?

Z pewnością biuro tłumaczeń ma tę zaletę, że w jednym miejscu można zlecić pracę nad różnego rodzaju tekstami oraz oczywiście zakres dostępnych języków też jest większy niż w przypadku jednoosobowych działalności. Czasem będziemy wymagać tłumaczenia dokumentów samochodu sprowadzonego z zagranicy, będziemy chcieli wystawić przedmiot na sprzedaż na obcojęzycznej platformie, czy też będziemy potrzebować wstępu do pracy naukowej. Oczywiście po specjalistyczne teksty sięgają też prawnicy, branża medyczna czy też przemysł z różnych sektorów. Usługi tłumaczeniowe obejmują także literaturę, artykuły, prace studenckie i wiele innych tekstów. Jak widać, różnorodność jest bardzo duża. Odmienne są też cele przekładów, ich odbiorcy, a tym samym są różne sposoby tłumaczeń. Każdy z nich będzie wymagać od specjalisty konkretnych umiejętności, wiedzy czy uprawnień.

Tłumaczenia pisemne w edukacji, biznesie, sprawach karnych

W momencie, gdy zleca się profesjonalne tłumaczenia, trzeba mieć na uwadze, że ta praca nie polega na zamianie słów z jednego języka na drugi. Chodzi o to, by nowy tekst miał nową jakość, która często wynika ze specyfiki warstwy leksykalnej i składniowej. Poza tym w biurze tłumaczeń znaleźć można specjalistów od przekładów technicznych, medycznych, prawniczych, finansowych, literackich oraz innych. A każdy z tych typów rządzi się swoimi prawami. I choć najczęściej w dalszym ciągu zlecane są tłumaczenia angielski, to widać, że ilość dokumentów nawet w niszowych językach jest spora. Dzięki temu wykwalifikowani tłumacze odpowiadają na potrzeby.

Jakie zlecenia przyjmują biura tłumaczeń?

Tłumaczenia specjalistyczne są realizowane przez osoby, które mają doświadczenia w przekładzie określonego typu tekstów. Oczywiście dodatkowym atutem są też ukończone studia z danej dziedziny czy też samodzielne zgłębianie tajników wiedzy. Profesjonalne tłumaczenie jest bowiem pierwszym krokiem do tego, by nie tylko zajmować się materią słowa, ale również specyfiką danej dziedziny, co niewątpliwie jest warunkiem dobrego przekładu. Na przykład z usług tłumacza przysięgłego korzysta się często w przypadku problemów z prawem.

Biuro tłumaczeń Advance cechuje bardzo wysoka jakość przekładu, elastyczność na potrzeby klientów oraz bogate doświadczenie

Advance wykonuje profesjonalne tłumaczenia dla firm, instytucji publicznych, jak również osób prywatnych.

Obszar działania firmy to zarówno Polska jak i zagranica.

W skład oferty wchodzą m.in.:

1. Podział według rodzajów:

 • Tłumaczenia pisemne,
 • Tłumaczenia przysięgłe,
 • Tłumaczenia ustne,
 • Tłumaczenia techniczne,
 • Tłumaczenia dla firm,
 • Tłumaczenia artykułów prasowych,
 • Tłumaczenia instrukcji obsługi.

2. Podział według języków:

 • Tłumaczenia angielski,
 • Tłumaczenia czeski,
 • Tłumaczenia francuski,
 • Tłumaczenia hiszpański,
 • Tłumaczenia niemiecki,
 • Tłumaczenia rosyjski,
 • Tłumaczenia słowacki,
 • Tłumaczenia ukraiński,
 • Tłumaczenia włoski

3. Podział według branży:

 • Tłumaczenia ekonomiczne,
 • Tłumaczenia finansowe,
 • Tłumaczenia marketingowe,
 • Tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne,
 • Tłumaczenia prawne i prawnicze.

i wiele innych.

Adres firmy:
Al. Hugona Kołłątaja 50,
42-500 Będzin
Telefon: +48 606 830 265

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www:
https://www.advance-mk.pl/

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

SEM / SEO SEMPIRE - Skuteczna Agencja marketingowa

Reklama w Internecie / Marketing internetowy / E-Commerce

SEO (Search Engine Optimization) - pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych w organicznych wynikach wyszukiwania
- Lokalne SEO / pozycjonowanie stron w danym mieście np. Kraków, Poznań, Warszawa, Łódź, Lublin, Białystok, Szczecin, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk,

- Pozycjonowanie sklepu internetowego - rozwiązania SEO E-commerce dla platform Prestashop, Shoper, Magento, Shopify, osCommerce, Click Shop, Shoplo, IdoSell, SkyShop, Wix, WooCommerce, Sote i innych,

- Audyt SEO dla stron firmowych i sklepów internetowych,

- Tanie pozycjonowanie na start - zakres prac SEO, cennik, koszty miesięczne pozycjonowania do omówienia podczas bezpłatnej konsultacji SEO ze Specjalistą!

Usługi Agencji SEMPIRE obejmują również
Social Media Marketing

- Prowadzenie profilu na Facebooku,

- Strona na Facebooku,

- Tworzenie stron i prowadzenie profili w mediach społecznościowych,

- Reklama na Facebooku.

Google Ads / Google Adwords

- Reklama na YouTube,

- Kampanie Google Ads,

- Remarketing Google Ads,

- Linki sponsorowane,

- Zakupy Google,

- Reklama graficzna GDN.

Copywriting i Content marketing - przygotowywanie i promocja wartościowych treści
Wybierzemy wspólnie skuteczne rozwiązanie reklamowe dla Twojego biznesu!
Bezpłatna analiza strony internetowej 

Darmowa konsultacja ze Specjalistą SEM / SEO.
Pozycjonowanie stron SEMPIRE

Wejdź po szczegóły na:
sempire.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u