Poznaj wystawców XXVII Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów w Zielonej Górze (FILMY)

05 marzec 2022
Autor: 
Poznaj wystawców XXVII Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów w Zielonej Górze Redakcja

Wybierasz się na XXVIII Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów do Drzonkowa? Zapoznaj się z wystawcami i ich ofertą.

Targi budownictwa Zielona Góra - Lista wystawców

PUT KAS - Urządzenia ochrony zdrowia

"Zdrowie trzeba mieć a nie odzyskiwać" - to główne hasło firmy PUT KAS. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. urządzenia do ozonowania powietrza oraz nasycania wody (woda aktywowana molekularnie).


Rattanland Home&Garden

To meble tworzą wnętrza. To one kreują abstrakcyjne aranżacje, dbając zarazem o ich funkcjonalność. Wypełniają pomieszczenia, uzupełniają ogrody, dopełniają tarasy. Mogą upiększać i ożywić całe domy, ubarwiać ich otoczenie i zachęcać do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Takie rozwiązania oferuje firma Rattanland Home&Garden z Kostrzyna nad Odrą.


Alchimica Polska

Od najmniejszych dachów i tarasów po największe projekty na świecie, Alchimica jest do Państwa dyspozycji. Firma realizuje zaawansowane systemy oparte na żywicach poliuretanowych.


Ger-Sol

Zielonogórska firma Ger-Sol zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem przede wszystkim urządzeń grzewczych na pellet. Znajdziemy tam również piece gazowe, kominki na drewno i pompy ciepła.


Fundacja Zielona Energia

Główna specjalizacja to oferowanie najnowocześniejszych i sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie fotowoltaiki dla domu i firmy. Ponadto firma udziela pomocy przy powierzchniowym ogrzewaniu na podczerwień, ogrzewaniu przy pomocy pompy ciepła oraz oddnawianych źródeł energii (OZE).


Centrum ogrodnicze Magnolia

Rośliny, narzędzia, dekoracje i wiele innych rzeczy, które potrzebuje Twój ogród. To wszystko można znaleźć w Centrum ogrodniczym Magnolia, które ma swoją siedzibę pod adresem Lubieszów 107 (powiat nowosolski).


Lubuska Izba Budownictwa

Na targach budowlanych w zielonogórskim Drzonkowie nie mogło zabraknąć Lubuskiej Izby Budownictwa. To organizacja prowadząca m.in. coroczny konkurs Lubuski Mister Budowy. Ocenia się np. budynki wielorodzinne, osiedla mieszkaniowe, domy inteligentne oraz budownictwo przemysłowe.


PHU Bortnowski

Firma PHU Bortnowski z Zielonej Góry oferuje sprzedaż i montaż podłóg drewnianych, parkietów, tarasów drewnianych i kompozytowych oraz elewacji drewnianych. Realizują swoje usługi na terenie całej Polski. Ich prace można zobaczyć np. w hotelu Mariott na warszawskim Okęciu lub Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.


Wiga Expert

Zadaszenia aluminiowe, ogrody zimowe, a może zabudowy tarasów? W tym wszystkim specjalizuje się firma Wiga Expert. Każdy ich projekt jest indywidualnie dopasowywany pod klienta, dzięki czemu staje się czymś niepowtarzalnym. Przedsiębiorstwo pochodzi z miejscowości Grabik koło Żar (woj. Lubuskie).

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u