Napisz esej i wygraj płatny staż w Europarlamencie

27 luty 2020
Napisz esej i wygraj płatny staż w Europarlamencie Redakcja

Konkurs na najlepszy esej dla studentów z województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Temat "Przyszłość Uni Europejskiej, Szansę i Zagrożenia". Do wygrania płatny staż w Parlamencie Europejskim.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów uczelni wyższych z terenu województwa lubuskiego oraz zachodniopomorskiego a zorganizowany przez biuro Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbiety Rafalskiej. Jest o co walczyć. Nagrodą jest odbycie miesięcznego, płatnego stażu w biurze europosłanki. Celem konkursu jest zachęcenie studentów uczelni wyższych do poszerzenia wiedzy z zakresu szeroko rozumianej problematyki integracji europejskiej. Ważne aby osoba aplikująca na staż nie była związana umowa o pracę bądź inna umową z żadną instytucja EU. Zwycięzca nie musi być jeden. Jeśli prace będą dobre na staż wyjedzie więcej osób.

Europosłanka zaznacza również, że nie wyklucza w przyszłości umowy o pracę z takim studentem. Warunki odbycia stażu są jasno określone. Zwycięzcy za staż otrzymają 1 100 euro miesięcznie.

Laureaci konkursu zostaną indywidualnie poinformowani o przyznanej nagrodzie oraz o terminie odbycia stażu do 1 czerwca 2020 roku. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na stronie internetowej Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbiety Rafalskiej.

konkurs

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.