Uber Eats wjeżdża do lubuskiego. Działa już w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim

21 maj 2020
Autor: 
Uber Eats wjeżdża do lubuskiego. Działa już w Zielonej Górze i Gorzowie

Uber Eats rozszerza swoją działalność o kolejne miasta. Tym razem z usługi dostaw z lokalnych restauracji mogą korzystać już mieszkańcy Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego.

W Polsce Uber Eats działa już od 2 lat. Od dziś z usługi można korzystać także w obu lubuskich stolicach. To nic innego niż aplikacja mobilna pozwalająca na wygodne zamawianie jedzenia prosto pod nasze drzwi.

Oferta aplikacji w największych lubuskich miastach oferuje nie tylko tradycyjne dania, lecz podąża także za nowymi trendami żywieniowymi. Mieszkańcy Zielonej Góry mogą zamówić m.in. wyjątkowe "bąbelkowe" desery, zaś użytkownicy z Gorzowa Wielkopolskiego mogą wypróbować rumuńskich przysmaków.

Obecnie lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Lubuskiem obejmuje ponad 40 lokali. Aplikacja dostępna jest na Google Play, App Store oraz za pośrednictwem ubereats.com. W usłudze nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Ponadto od zamówienia dania do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut.

Przeczytaj też: Skakali po samochodach w Zielonej Górze. Zatrzymano pijanego 18-latka

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u