Wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Droga zablokowana!

21 maj 2020
Autor: 
Wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Droga zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na trasie S3 pod Świebodzinem. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowany. Policja wprowadziła objazdy.

W czwartek, 21 maja, około godziny 14:20, służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na trasie S3 w pobliżu miejscowości Jordanowo. Po rozpoznaniu okazało się, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen Xsara Picasso z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w bariery energochłonne. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie przechodzi obecnie szczegółowe badania. 

Policjanci wyznaczyli objazd dla kierowców jadących od Międzyrzecza w kierunku Zielonej Góry. Pojazdy kierowane są na tzw. starą trójkę. Ruch w kierunku Gorzowa odbywa się bez utrudnień. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u