Poważny wypadek na krajowej "27" pod Zieloną Górą. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

21 maj 2020
Autor: 
Poważny wypadek na krajowej "27" pod Zieloną Górą. Dwie osoby ranne Redakcja

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku na drodze krajowej nr 27 na wysokości Wilkanowa pod Zieloną Górą. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Trasa jest zablokowana.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w czwartkowe popołudnie, 21 maja, około godziny 14:10. Na skrzyżowaniu krajowej "27" z drogami do Wilkanowa i Słonego zderzyły się trzy osobówki - Ford Focus, Volkswagen Passat oraz Renault Megane.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Volkswagena jechał od strony Wilkanowa w kierunku Słonego. Na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo pędzącemu Fordowi. Na koniec w pojazdy uderzył jeszcze Renault, który jechał do Świdnicy.

Dwie osoby ranne

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz dwa zespoły pogotowia. Przybyło również kilka patroli policji. Strażacy do uwolnienia poszkodowanego kierowcy z Volkswagena musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Łącznie do szpitala trafiły dwie osoby.

Wszystkie okoliczności wypadku ustalają już policjanci. Droga krajowa nr 27 została całkowicie zablokowana. Mundurowi wprowadzili objazd przez Wilkanowo.

Przeczytaj też: Skakali po samochodach w Zielonej Górze. Zatrzymano pijanego 18-latka

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u