Prezent na święta, czyli co kupić bliskim pod choinkę

01 grudzień 2020
Autor: 
Prezent na święta, czyli co kupić bliskim pod choinkę Pixabay

Od 7 grudnia na portalu newslubuski.pl oraz na mediach społecznościowych będziemy emitować program "Prezent na święta, czyli co kupić bliskim pod choinkę". 

W programie lubuskie firmy przedstawią swoją działalność oraz zaprezentują swoje pomysły na świąteczne prezenty. Nie zabraknie pomysłów dla pań jak i dla panów. Znajdzie się również coś dla najmłodszych. 

Premierowy odcinek w poniedziałek, 7 grudnia o godz. 20.00

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w programie prosimy o zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u