Na rower z żużlowcami

27 lipiec 2016
Autor: 

6 sierpnia w sobotę Zielonogórski Klub Żużlowy zaprasza wszystkich kibiców i nie tylko, na Falubazowy Rajd Rowerowy.

Start spod taśmy przy W69, a następnie specjalnie wytyczoną trasą, spokojnym tempem uczestnicy rajsu udadzą się  na lotnisko w Przylepie, gdzie każdy otrzyma dedykowany tej imprezie medal oraz będzie mógł skorzystać z przygotowanego przez klub cateringu. Nie chodzi nam o to, żeby bić rekordy prędkości, ale o spotkanie z naszymi kibicami w formie sportowej – dodaje trener Marek Cieślak.

Przejechanie zaplanowanej trasy powinno  zająć maksymalnie półtorej godziny. Udział w rajdzie jest darmowy. Wystarczy tylko mieć sprawny rower, kask i stawić się przy W69 nie później niż o 14.45. Równo o 15 w górę pójdzie taśma, pod którą będzie musiał przejechac każdy rowerzysta. Udział w rajdzie potwierdzili zawodnicy naszej drużyny jak Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Jason Doyle, Andriy Karpov i Jarek Hampel.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u