OKS Tomulo wygrało w emocjonującym meczu z Orłami Harnasia (6-4) [FOTORELACJA]

13 czerwiec 2021
OKS Tomulo wygrało w emocjonującym meczu z Orłami Harnasia (6-4) Redakcja

Emocjonujące spotkanie pomiędzy OKS Tomulo a Orłami Harnasia. Mimo wyrównanego meczu lepsza okazała się drużyna OKS Tomulo! 

Ciekawy mecz na boisku przy Chopina w Zielonej Górze. Drużyna OKS Tomulo rywalizowała dziś z Orłami Harnasia. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do drużyny OKS Tomulo, która strzeliła w tym czasie aż pięć goli podczas gdy przeciwnicy tylko dwie bramki. Wydawało się, że spotkanie będzie bardzo jednostronne jednak sytuacja znacznie odwróciła się w drugiej połowie meczu. 

Orły Harnasia zdecydowanie przeważali od drugiej połowy, wtedy też zdobyli kolejne dwie bramki, tracąc tylko jedną. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną drużyny OKS Tomulo 6-4. 

Bramki:

OKS Tomulo:

- Patryk: 4 minuta,
- Kacper: 7 minuta, 16 minuta, 46 minuta,
- Mateusz: 14 minuta,
- Dominik: 28 minuta,

Orły Harnasia:

- Oskar: 21 minuta, 47 minuta,
- Jarek: 22 minuta,
- Kacper: 51 minuta,

Czytaj także - RKS Cyganowo rozgromiło FC Celtic Stambul (18-1)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.