Nerwowe spotkanie między OKS Zielenisko a ADB FC zakończone remisem! (6-6) [FOTORELACJA]

14 czerwiec 2021
Nerwowe spotkanie między OKS Zielenisko a ADB FC zakończone remisem! (6-6) Redakcja

OKS Zielenisko zmagało się z ADB FC. To z pewnością był najciekawszy mecz pierwszej kolejki zielonogórskiej super ligi.

 

Terminarz spotkań w pierwszej kolejce zielonogórskiej super ligi był bardzo napięty. Na boisku przy Chopina w Zielonej Górze rozegrany został mecz po meczu. O godzinie 19:30 rozpoczęło się spotkanie między OKS Zielenisko a ADB FC. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się remisem 6-6. 

Bramki:

ADB FC

- Grzegorz: 1 minuta, 8 minuta, 19 minuta, 24 minuta,
- Szymon: 4 minuta,
- Michał: 18 minuta,

OKS Zielenisko

- Błażej: 17 minuta, 33 minuta, 57 minuta,
- Kuba: 35 minuta,
- Michał: 25 minuta, 27 minuta,

Czytaj także - OKS Tomulo wygrało w emocjonującym meczu z Orłami Harnasia (6-4)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.