Gdzie w Zielonej Górze potrzebny jest parking? Miasto czeka na propozycje!

14 czerwiec 2021
Gdzie w Zielonej Górze potrzebny jest parking? Miasto czeka na propozycje! Redakcja/Archiwum

Miast Zielona Góra przygotowuje się do trzeciej edycji programu „Parkingi 1000 plus”. Urzędnicy czekają na głos mieszkańców, gdzie jeszcze potrzebne są miejsca postojowe dla samochodów? 

W mieście przybywa samochodów, na wielu osiedlach trzeba się mocno nagimnastykować, żeby zaparkować pojazd. Według Urzędu Miasta można temu zaradzić. Urzędnicy zapraszają do współpracy mieszkańców i proszą o pomoc we wskazaniu najlepszych miejsc, gdzie mogą powstać nowe parkingi.

Przeczytaj też: Pożar pojazdów na parkingu w zielonogórskiej Łężycy! W akcji dwa zastępy straży pożarnej!

- Jeśli ktoś np. widzi na osiedlu dobrą lokalizację na utworzenie dodatkowego miejsca postojowego, niech opisze tę swoją propozycję, najlepiej z odręcznym szkicem sytuacyjnym i przyniesie do urzędu miasta. - czytamy w komunikacie na stronie UM Zielona Góra

Koordynatorami parkingowych inwestycji, z ramienia prezydenta, są radni Filip Gryko, Paweł Wysocki i Grzegorz Hryniewicz. Można się z nimi kontaktować w sprawie nowych parkingów. Trzeci etap miejskiego programu będzie zrealizowany w bieżącym i przyszłym roku.

Wnioski należy składać do 30 czerwca, mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wersji papierowej, w kopercie: Biuro Obsługi Interesanta, Urząd Miasta, ul. Podgórna 22 i Rafał Skrzyczewski, I piętro, pok. 106, tel. 68 456 41 06.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.