Osobówka uderzyła w bariery na S3 pod Gorzowem. Z pojazdu wypadł silnik!

14 czerwiec 2021
Autor: 
Osobówka uderzyła w bariery na S3 pod Gorzowem. Z pojazdu wypadł silnik! OSP Santocko

Groźnie wyglądający wypadek na trasie S3 w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego. Jedna osoba została poszkodowana!

W poniedziałek, 14 czerwca, około godziny 9:10, służby ratownicze z powiatu gorzowskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu osobowego na 81 kilometrze trasy S3 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Santocka, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. 

Przeczytaj też: Pożar pojazdów na parkingu w zielonogórskiej Łężycy! W akcji dwa zastępy straży pożarnej!

Kierujący samochodem osobowym marki toyota z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia była na tyle duża, że z pojazdu wypadł silnik. 

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u