Falubaz Zielona Góra. Kibice chcą zatrzymać Patryka Dudka. "Duzers nie może odejść" (ZDJĘCIA)

26 sierpień 2021
Autor: 
Falubaz Zielona Góra. Kibice chcą zatrzymać Patryka Dudka Fot. DuZers King/FB, Redakcja

Falubaz Zielona Góra spadł do I ligi. Jest możliwość, że Patryk Dudek opuści drużynę. Nie chcą tego kibice, którzy robią wszystko, aby zatrzymać ikonę klubu.

Czy Patryk Dudek odejdzie z Falubazu Zielona Góra? To pytanie, które zadają sobie teraz wszyscy fani zielonogórskiej drużyny żużlowej.

- Nie chciałbym się wypowiadać za całą drużynę. To był trudny sezon. Spadliśmy po 15 latach. Czekają mnie trudne decyzje. Sam nie wiem co powiedzieć - mówił Patryk Dudek w magazynie PGE Ekstraligi w nSport+.

Akcja kibiców w Zielonej Górze

Fani zielonogórskiego żużla chcą za wszelką cenę zatrzymać Duzersa. "Duzers jesteś legendą", "Duzers 100% Falubaz", "Mówisz Duzers myślisz Falubaz" - takie hasła można odczytać z transparentów rozwieszonych po całym mieście. W ten sposób kibice chcą pokazać Patrykowi, jak bardzo jest dla nich ważny.

Żużlowi eksperci i bukmacherzy w zasadzie stawiają sprawę jasno. Ich zdaniem Patryk Dudek opuści Falubaz Zielona Góra. Jego losy najprawdopodobniej rozstrzygną się w najbliższym czasie.

Dziś sytuację skomentował Jacek Frątczak, były menedżer Falubazu i ekspert żużlowy. - Nie widzę najmniejszych szans, żeby Falubaz jechał w tym samym składzie. Osobiście uważam, że Patryka Dudka nie zobaczymy w przyszłym roku w barwach Falubazu. Taka jest moja opinia wynikająca ze znajomości środowiska, sposobu podejmowania decyzji - mówił w Lubuskim Centrum Informacyjnym.

Przeczytaj też: Sulechów bez zespołów pogotowia. Ratownicy medyczni złożyli wypowiedzenia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u