Sulechów zakorkowany po śmiertelnym wypadku na trasie S3

26 sierpień 2021
Autor: 
Sulechów zakorkowany po śmiertelnym wypadku na trasie S3 Redakcja

Długie korki utworzyły się na ulicach w Sulechowie. To efekt wypadku, do którego doszło na trasie S3 koło Świebodzina. Wytyczono objazd tzw. "starą trójką".

Po śmiertelnym wypadku na trasie S3 na wysokości węzła Świebodzin Południe cały ruch został przekierowany na "starą trójkę". Droga przechodzi m.in. przez Kalsk i prowadzi do Sulechowa, gdzie znów można wjechać na ekspresówkę.

Objazd spowodował, że od godzin przedpołudniowych kierowcy jadący przez Sulechów muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Szczególnie w południowej części miasta wiele ulic zostało mocno zakorkowanych. Tak jest np. na ulicy Odrzańskiej.

Jednocześnie mamy dobre wieści dla kierowców. Policja poinformowała, że trasa S3 na odcinku Świebodzin - Sulechów jest już przejezdna.

Przeczytaj też: Sulechów bez zespołów pogotowia. Ratownicy medyczni złożyli wypowiedzenia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u