Śmiertelny wypadek na S3 koło Świebodzina. Jedna osoba nie żyje, są ranni (ZDJĘCIA)

26 sierpień 2021
Autor: 
Śmiertelny wypadek na S3 koło Świebodzina Redakcja

Wypadek na S3 koło Świebodzina. Zderzyły się dwa samochody i ciężarówka. Jedna osoba nie żyje, a kilka zostało rannych. Droga w stronę Sulechowa jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku na trasie S3 wpłynęło do służb ratowniczych w czwartkowe przedpołudnie, 26 sierpnia, około godziny 9:45.

- Na węźle Świebodzin Południe zderzyły się trzy pojazdy. To ciężarówka, bus oraz samochód osobowy - relacjonuje podkom. Łukasz Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz patrole policji. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a kilka zostało poszkodowanych. Ostatecznie po opatrzeniu przez medyków do szpitala trafił tylko jeden ranny.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Trasa S3 w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd na odcinku Świebodzin - Sulechów przez tzw. "starą trójkę".

Aktualizacja: - Droga S3 na odcinku Świebodzin - Sulechów jest już przejezdna - informuje Lubuska Policja.

Przeczytaj też: Sulechów bez zespołów pogotowia. Ratownicy medyczni złożyli wypowiedzenia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u