Tragedia w Sławie. 62-letni mężczyzna zasłabł za kierowcą i zmarł!

25 sierpień 2021
Tragedia w Sławie. 62-letni mężczyzna zasłabł za kierowcą i zmarł! Fot. OSP Sława

Tragiczne zdarzenie w Sławie. Starszy mężczyzna zasłabł za kierownicą samochodu i spowodował kolizję. Mimo szybkiej pomocy 62-latek zmarł.

W środę, 25 sierpnia, około godziny 16 na Nowym Rynku w Sławie doszło do kolizji dwóch samochodów. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu remizy Ochotniczej Straży Pożarnej a jego świadkiem był strażak ochotnik, który wezwał służby ratownicze.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Po rozpoznaniu okazało się, że do kolizji doszło w wyniku zasłabnięcie jednego z kierowców. Poszkodowany mężczyzna został wyciągnięty z pojazdu. Po analizie stwierdzono, że doszło u niego do nagłego zatrzymania krążenia. 

Rozpoczęła się walka o życie 62-letniego mężczyzny. Strażacy wspólnymi siłami z ratownikami medycznymi prowadzili czynności mające na celu przywrócenie funkcji życiowych u poszkodowanego. Niestety mimo długiej reanimacji lekarz stwierdził zgon.

Na miejscu pracowali wschowscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Czytaj także - Sulechów bez zespołów pogotowia. Ratownicy medyczni złożyli wypowiedzenia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u