Nurt Odry porwał ponton, wędkarze nie mieli jak wrócić. Pomogli strażacy!

25 sierpień 2021
Nurt rzeki porwał ponton, wędkarze nie mieli jak wrócić. Pomogli strażacy! OSP Cybinka

Strażacy pomogli wędkarzom, którzy utknęli na jednej z ostróg na Odrze. Ponton należący do rybaków porwał silny nurt rzeki!

W środę, 25 sierpnia chwilę po godzinie 6:20 rano do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Słubicach wpłynęło zgłoszenie od wędkarzy, którzy utknęli na jednej z ostróg na rzece Odra w pobliżu miejscowości Krzesin. Ich ponton został porwany przez silny nurt rzeki. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej w tym ochotników z Cybinki.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Strażacy ewakuowali wędkarzy na brzeg, a następnie udali się po niesforny ponton, który także udało się odholować do brzegu. Nikt nie został poszkodowany. Porwany przez nurt rzeki ponton, również nie ucierpiał.

Czytaj także - Sulechów bez zespołów pogotowia. Ratownicy medyczni złożyli wypowiedzenia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u