Patryk Dudek opuszcza Falubaz Zielona Góra. "To jedna z najtrudniejszych decyzji"

27 sierpień 2021
Patryk Dudek opuszcza Falubaz Zielona Góra Redakcja

Patryk Dudek odchodzi z Falubazu Zielona Góra. To już pewna wiadomość. - Wierzę, że zrozumiecie moją decyzję - podkreśla żużlowiec.

To informacja z ostatniej chwili. Falubaz Zielona Góra pojedzie w sezonie 2022 bez Patryka Dudka. Żużlowiec reprezentował żółto-biało-zielone barwy od 13 lat, od początku swojej kariery. Ta wieść nie jest jednak szczególnym zaskoczeniem.

- Drodzy Kibice. Widzę, słyszę, czuję Wasze wsparcie, Waszą energię. Dziękuję Wam za to. Dla mnie osobiście to jedna z najtrudniejszych decyzji w mojej karierze. Jednak w obecnym momencie mojej kariery czuję, że najlepsze dla mnie jako zawodnika będzie pozostanie w PGE Ekstralidze - napisał Duzers w mediach społecznościowych.

Żużlowiec wskazuje, że póki ma taką możliwość, to chce ścigać się z najlepszymi. - Dziękuję kibicom za niezwykłe wsparcie podczas meczy ligowych, ale nie tylko. Nigdy nie zapomnę opraw, powitań i wspólnego wiwatowania, gdy osiągałem moje największe indywidualne sukcesy, to nieocenione mieć takich ludzi wokół siebie. Jedno wielkie DZIĘKUJĘ - podkreśla.

Falubaz Zielona Góra stracił swojego lidera. Drużyna z pewnością będzie mieć problemy z powrotem do PGE Ekstraligi.

Gdzie pójdzie Patryk Dudek?

Obecnie żużlowiec nie poinformował, w którym klubie będzie jeździł. Wszystko wskazuje, że znajdzie się w drużynie eWinner Apator Toruń i zasili klub wspólnie z Emilem Sajfutdinowem. W tle jest jeszcze jednak Unia Leszno i Motor Lublin.

Przeczytaj też: Protest ratowników medycznych w Sulechowie. "Pracujemy nawet 400 godzin, aby godnie żyć"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u