Tęczowa flaga pojawi się przed Urzędem Marszałkowskim w Zielonej Górze

28 sierpień 2021
Tęczowa flaga pojawi się przed Urzędem Marszałkowskim w Zielonej Górze Redakcja/Archiwum

Już jutro zielonogórskimi ulicami przejdzie IV Marsz Równości. Na znak solidarności ze środowiskami równościowymi przed Urzędem Marszałkowskim pojawi się tęczowa flaga.

W niedzielę, 29 sierpnia o godzinie 13 na Placu Bohaterów w Zielonej Górze rozpocznie się IV Marsz Równości pod hasłem "Niedziela będzie dla nas". Marsz potrwa około dwie godziny i przejdzie przez główne ulice miasta. Zakończenie marszu oraz piknik przewidziano na Placu Praw Kobiet przy ulicy Partyzantów w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod reklamą

- Będę wspierała i walczyła o równe traktowanie, o równe szanse i tolerancję. Nie pozwolę wykluczać żadnego mieszkańca naszego regionu tylko dlatego, że nie jest taki sam, jak inni by chcieli. - podkreślała marszałek Elżbieta Anna Polak.

Na znak solidarności ze środowiskami równościowymi, w niedzielę, przed urzędem marszałkowskim pojawi się tęczowa flaga. 

Przeczytaj też: Patryk Dudek opuszcza Falubaz Zielona Góra. "To jedna z najtrudniejszych decyzji"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u