Zielonogórski strażak Tomasz Madej został Mistrzem Europy w Karate Kyokushi!

02 październik 2021
Zielonogórski strażak Tomasz Madej został Mistrzem Europy w Karate Kyokushi! KM PSP Zielona Góra

Zielonogórski strażak Tomasz Madej został Mistrzem Europy w Karate Kyokushi! 

Tomasz Madej jest ratownikiem w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej numer 1 w Zielonej Górze. Podczas służby jeździ do wypadków drogowych, pożarów oraz innych miejscowych zagrożeń. W wolnym czasie realizuje swoją sportową pasję i trenuje Kyokushin w Zielonogórskim Klubie Sportowym Karate. 

W dniach 24-25 września w Świnoujściu odbyły się 34. Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin z udziałem blisko 390 zawodników z 19 państw Europy. Tomasz Madej z Zielonej Góry rywalizował w kategorii kumite senior - 75 kilogramów i pewnie wygrał półfinałową oraz finałową walkę zostając Mistrzem Europy!

Kolejnym ważnym startem będą listopadowe Mistrzostwa Świata w Krakowie. Trzymamy kciuki! 

Przeczytaj też: Policja w mieszkaniu dziennikarza Wyborczej. Funkcjonariusze rekwirują służbowego laptopa!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u