Speedrowerowcy wracają do ścigania

26 sierpień 2016
Autor: 
Pixabay

Po wakacyjnej przerwie na tor powracają zielonogórscy speedrowerowcy. Już w najbliższą sobotę 27.08 czekają nas spore emocje.

Tego dnia odbędzie się Finał Indywidualnych Mistrzostw Okręgu Centralnego, natomiast po zawodach indywidualnych rozegrany zostanie zaległy pojedynek I ligi DMP pomiędzy miejscowym ZKS-em, a Szawerem Leszno.

Jak informuje nas menager ZKS-u  Krzysztof Zakrzewski - emocji nie powinno zabraknąć. W finale indywidualnym, który jest równocześnie eliminacją do finału, ogólnopolskiego wystąpi 6 zielonogórzan. Największe szanse z naszych zawodników ma Damian Pelaczyk, Bartosz Wojtal i Adrian Mokras. Bezpośredni awans uzyska 5 zawodników. Bardzo ciekawie zapowiada się kolejny mecz ligowy, tu szanse są bardzo wyrównane, choć Szawer ma wysokie notowania, to zielonogórska młodzież nie zamierza łatwo oddać punktów, zwłaszcza na własnym torze. Walczymy o zwycięstwo – kwituje Zakrzewski.  Początek o godz. 14.00 na torze speedrowerowym przy ul. Wyszyńskiego 101 (Gimnazjum nr 1) w Zielonej Górze. Wstęp i programy zawodów – gratis.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u