Międzynarodowe zawody Vortex Cup 2022 w Racławiu

28 kwiecień 2022
Autor: 
Międzynarodowe zawody Vortex Cup 2022 w Racławiu zdjęcie organizatora

W dniach 7-8 maja 2022 roku, na strzelnicach w Racławiu, odbędą się międzynarodowe zawody Vortex Cup 2022 czyli oficjalne Mistrzostwa Polski w Karabinie IPSC.

Głównym organizatorem zawodów jest klub sportowy KSK PRETOR z Lubiszyna, który był już organizatorem i gospodarzem ubiegłorocznych mistrzostw Polski. Do udziału w zawodach zgłoszonych jest ponad 240 zawodników, wśród których jest 90 zawodników zagranicznych z 16 państw w tym m.in. aktualny Mistrz Świata w Karabinie IPSC Jarkko Laukia. Mistrzostwa rozgrywane będą w formule karabinu dynamicznego. Każdy zawodnik będzie miał do pokonania 16 torów strzeleckich na dwóch strzelnicach z celami papierowymi oraz metalowymi na dystansach od 1m do 400m.

Na strzelnicy KSK Pretor rozgrywane są też regularnie zawody 3GUN Liga Zachodnia, oceniane przez uczestników jako najlepsze i największe w Polsce zawody w formule dynamicznej 3GUN, czyli z jednoczesnym użyciem przez zawodnika karabinu, strzelby i pistoletu. W zawodach biorą udział zawodnicy z całej Polski, w tym wielu mistrzów i vice mistrzów Polski.

Na zawody zaprasza Urząd Gminy w Bogdańcu.

Czytaj także: Falubaz rozdaje darmowe zaproszenia dla kibiców na niedzielny mecz. To nagroda dla fanów, którzy pojechali do Krosna!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u