Żużel. Gdzie oglądać mecz Wybrzeże Gdańsk - Falubaz Zielona Góra?

26 czerwiec 2022
Autor: 
Żużel. Gdzie oglądać mecz Wybrzeże Gdańsk - Falubaz Zielona Góra? Redakcja/Archiwum

Gdzie oglądać żużel Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra w telewizji? 

Falubaz Zielona Góra już w niedzielę, 26 czerwca na Stadionie Żużlowym im. Z. Podleckiego przy ul. Zawodników 1 w Gdańsku zmierzy się z drużyną Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Transmisję obejrzymy w internecie na stronie CANAL+ online. Początek transmisji eWinner 1 Ligi już o godzinie 13:40. Podsumowanie meczu na portalu NewsLubuski.pl

Falubaz Zielonej Góra po dziesięciu rozegranych meczach znajduje się na 2. pozycji w tabeli eWinner 1 Ligi. Drużyna zielonogórzan przegrała dotychczas jedno spotkanie na wyjeździe z Bydgoszczą. Drużyna z Gdańska po 9 rozegranych spotkaniach zajmuje 7. miejsce. Szykuje się ciekawe widowisko. 

Będą to drugie zmagania obu drużyn w sezonie. Poprzednio Falubaz Zielona Góra zwyciężył na własny torze 47:43.

Czytaj także - Pociągi Polregio nie pojadą na trasie Zielona Góra - Żary. Będzie komunikacja zastępcza


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u