Falubaz Zielona Góra przegrywa na wyjeździe z Wybrzeżem Gdańsk 50:40!

26 czerwiec 2022
Autor: 
Falubaz Zielona Góra przegrywa na wyjeździe z Wybrzeżem Gdańsk 50:40! Redakcja/Archiwum

Falubaz Zielona Góra przegrywa na wyjeździe z drużyną Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

W niedzielę, 26 czerwca punktualnie o godzinie 14 na Stadionie Żużlowym im. Z. Podleckiego przy ul. Zawodników 1 w Gdańsku Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzył się z drużyną Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Pogoda w Trójmieście dopisała, było wręcz upalnie. Polewaczka bardzo często wyjeżdżała na tor.

Zawodnicy Falubazu przez pierwsze pięć biegów mieli spore kłopoty. Zielonogórzanie nie zdołali wygrać ani jednego wyścigu, dodatkowo w drugim biegu upadek zaliczył Nile Tufft. W czwartym biegu Nile Tufft został wykluczony z powodu przekroczenia regulaminowego czasu dwóch minut na stawienie się do startu. 

Przełamanie nastąpiło dopiero w piątym biegu, kiedy Falubaz zwyciężył 5:1 na drużyną z Gdańska. W kolejnym wyścigu meczu padła kolejna zdecydowana wygrana dla Falubazu. Po 6. biegach Falubaz przegrywał z gospodarzami tylko dwoma punktami 19:17. 

Niestety kolejne biegi zdecydowanie nie należały do drużyny gości. Dodatkowo po upadku źle poczuł się Nile Tufft. Przed biegami nominowanymi Falubaz przegrywał 43:35.

Niestety próba ratowania wyniku nie przyniosła zamierzonego efektu i ostatecznie zielonogórzanie przegrali na wyjeździe 50:40. Tym samym gdańszczanie zdobyli punkt bonusowy a w dwumeczu wygrali 93:87. 

Falubaz Zielona Góra zajmuje wciąż 2. miejsce w tabeli eWinner 1. Ligi, tuż przed drużyną z Zielonej Góry uplasowała się Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Czytaj także - Pociągi Polregio nie pojadą na trasie Zielona Góra - Żary. Będzie komunikacja zastępcza


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u