FALUBAZ: finał w Krośnie odwołany! Jest nowy termin

11 wrzesień 2022
Autor: 
FALUBAZ: finał w Krośnie odwołany! Jest nowy termin Redakcja/Archiwum

Mecz pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Stelmet Falubaz Zielona Góra miał rozpocząć się dziś, o godz. 15. Niestety silne opady deszczu spowodowały, że spotkanie zostało przełożone.

To miał być pierwszy finałowy mecz EWINNER 1. Liga pomiędzy Wilkami z Krosna a Falubazem Zielona Góra. Niestety tuż przed rozpoczęciem rozgrywek spadł rzęsisty deszcz. Tor w Krośnie został zalany. Decyzją jury zawodów mecz został odwołany i zaplanowany na poniedziałek, 12 września na godzinę 20:00.

wilki krosno

zdjęcie: Facebook.com/Wilki Krosno


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj także: Mecz Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno bez kibiców? Wszystko na to wskazuje

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u