Adrian Miedziński wraca do zdrowia po fatalnym wypadku w Zielonej Górze!

01 październik 2022
Autor: 
Adrian Miedzyński wraca do zdrowia po fatalnym wypadku w Zielonej Górze! Adrian Miedziński Facebook/Redakcja/Archiwum

Pozytywne wieści ze świata żużlu. Adrian Miedziński wraca do zdrowia po fatalnym wypadku na torze w Zielonej Górze!

Wszystko wydarzyło się podczas pierwszego meczu półfinałowego eWinner 1. Ligi. Falubaz Zielona Góra mierzył się wówczas z Polonią Bydgoszcz.  Podczas ósmego biegu Adrian Miedziński jadący w białym kasku stracił panowanie nad motocyklem i zderzył się z żużlowcem Falubazu Maxem Frickiem. Zawodnicy upadli na tor na wysokości maszyny startowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Trwa rozbiórka 45-letniego wiaduktu w Zielonej Górze ...

Niestety w wyniku upadku poważnych obrażeń doznał Adrian Miedziński. Nieprzytomny żużlowiec trafił do zielonogórskiego szpitala, gdzie po badaniach lekarze stwierdzili u niego aksonalny uraz mózgu, oraz urazy odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa. Miedziak został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. 

Fatalny wypadek zawodnika z Bydgoszczy poruszył nie tylko żużlowy świat. Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia napływały także od sportowców innych dyscyplin. Po ponad tygodniu w śpiączce lekarze zdecydowali na wybudzenie Adriana Miedzińskiego ze śpiączki. Miedziak po wybudzeniu trafił z Zielonej Góry do szpitala w Toruniu. 

- Jak wiecie mam się dobrze. Od 23 września jestem w domu. Wiedzieliście po wstawionych zdjęciach, że funkcjonuję, że wszystko jest okej. - mówi na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych Adrian Miedziński. 

Adrian Miedziński wraca do pełnej sprawności

- Teraz przede mną szereg ćwiczeń rehabilitacyjnych z moją ekipą, gdzie włożę mnóstwo serca, żeby wróciło wszystko w 101% z powrotem. Dziękuję Wam jeszcze raz i do zobaczenia niebawem. - kończy swoje nagranie Adrian Miedziński. 

Czytaj także - 23-letni złodziej z Sulechowa w rękach policji. Włamywał się do sklepów, restauracji a nawet przychodni!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u