Biegaczki i biegacze!

05 wrzesień 2016
Autor: 

Godzina „zero” nadchodzi wielkimi krokami. Zapisy elektroniczne do V NOVITA Półmaratonu Zielonogórskiego zostały zamknięte.

Ostatnią szansą na start będą zapisy bezpośrednio w Biurze Zawodów, które czynne będzie w sobotę 10 września (godz. 15-20) oraz niedzielę 11 września (godz. 8-10:30), oczywiście do wyczerpania limitu, opłata to 80 zł i nie gwarantujemy pełnego pakietu startowego.

Wspomniany pakiet odebrać można będzie w godzinach pracy Biura Zawodów. Znajdziecie w nim pamiątkowy kubek i silikonową opaskę z logo zawodów, puszkę bezalkoholowego LECHA, i żel energetyczny Squeezy. Ponadto dwa kupony rabatowe: na zakup butów biegowych w sklepie RunPlanet oraz umożliwiający wykonanie przez firmę Synevo ze zniżką 20% pakietu badań laboratoryjnych scanactive dedykowanego osobom aktywnym fizycznie.

Tradycyjnie liczymy na Waszą hojność podczas zbiórki na rzecz Żarskiego Domu Dziecka. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup mebli do pokoju Grzesia.

Czekamy na Was i sportowo pozdrawiamy!

P.S. Na naszym profilu FB: „Zielonogórska Połówka” jest film i zdjęcia. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych poczynań na FB. Zapraszamy też na naszą stronę.

Z poważaniem,

Małgorzata Szymańczyk

Prezes Stowarzyszenia "Biegam-Pomagam"

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u