Cycle speedway - Winobranie 2016

05 wrzesień 2016
Autor: 
jm

W czwartek 8 września, o godz. 19.30 na torze speedrowerowym przy ul. Wyszyńskiego 101, Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze odbędzie się impreza żużlowo-speedrowerowa.

VI WINOBRANIOWY TURNIEJ „CYCLE SPEEDWAY 2016”. To turniej w którym wystartuje 7 par, swoich przedstawicieli będą mieli: Koordynatorzy Falubazu, Kibice Falubazu, Szkółka Żużlowa, Żużlowcy Falubazu, Działacze Falubazu, Amatorski Klub Żużlowy Chóragan oraz Zielonogórscy Dziennikarze. 

Jak zapewnia organizator turnieju Krzysztof Zakrzewski  atrakcji nie powinno zabraknąć. - Staramy się o ciekawą oprawę zawodów, konkurs dla kibiców, a dla dzieci organizujemy strefę Falubaziaka. Naszymi gośćmi będą znane osoby ze środowiska żużlowego oraz sami żużlowcy. Nazwisk na tą chwilę jednak nie podajemy, chcemy wszystko dopiąć na ostatni guzik – mówi Zakrzewski.

Turnieje winobraniowe cieszą się dużą popularnością zarówno wśród  uczestników jak i kibiców. Na brak emocji nigdy nie można narzekać, a w świetle jupiterów i przy głośnym dopingu kibiców możemy być pewni udanego widowiska sportowego. Wstęp i programy zawodów jak zawsze gratis.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u