BASKETLIGA (R)EWOLUCJA - ZAPISY 2016/2017

18 wrzesień 2016

Zachęcamy do udziału w 26. sezonie Basketligi Zielona Góra.

Organizatorzy podkręcają rywalizację oferując nowy system rozgrywek gwarantujący wyrównaną walkę i ciekawe pojedynki od samego początku sezonu. Na tryumfatora każdej grupy rozgrywek czeka już w 1. rundzie nagroda finansowa 1000 zł. Zwycięzca sezonu zainkasuje 2000 zł! Zapisy do 20. września.

Zgodnie z sugestią drużyn terminarz będzie planowany z miesięcznym wyprzedzeniem uwzględniając zgłoszone dyspozycje drużyn, jak w ubiegłym sezonie. Główną halą rozgrywek będzie jedna z najbardziej komfortowych sal do rozgrywek amatorskich - hala SP-11 przy ul. Spawaczy. W nowym sezonie będzie emocjonująco i różnorodnie… drużyny Basketligi będą miały możliwość konfrontacji z jeszcze większą ilością drużyn dzięki rozgrywkom pucharowym – grupy zostaną podzielone w taki sposób, aby umożliwić drużynom rywalizację z ekipami, z którymi nie spotkały się w sezonie zasadniczym. Szykuje się dużo gry i nowości w efektownej oprawie rozgrywek #allinbasketliga Kolejne atrakcyjne szczegóły nawww.facebook.com/BASKETLIGA.

Zapisy potrwają do 20. września. Zgłoszenia drużyn prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wiadomości - nazwa drużyny. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę zespołu / nazwę z ub. sezonu / imię i nazwisko kapitana drużyny / nr tel. Wpisowe: 250 zł/drużyna.

Start rozgrywek 24. września.

BASKET GÓRĄ!

basketliga Rewolucja

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u