IV BIEG PRZEŁAJOWY SŁUŻB MUNDUROWYCH I SYMPATYKÓW

29 wrzesień 2016
Autor: 
Pixabay

V Biegu Przełajowym będącym „Memoriałem kolegi Tomasza Mielko”, odbędzie się 1 października na terenie ośrodka WOSiR w Drzonkowie.

Trasa biegu dla kobiet i mężczyzn to 5 i 10 km drogą asfaltową, pozostała część drogami gruntowymi i ścieżkami leśnymi po przylegających terenach leśnych. Uczestnikami biegu mogą być funkcjonariusze, emeryci i pracownicy cywilni służb mundurowych, osoby cywilne wyrażające chęć udziału w biegu. Start o godz. 12.00.

Organizatorem biegu jest Zarząd Okręgowy NSZZF i PW w Poznaniu. Patronat Honorowy nad biegiem objął Minister Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polskiej Zbigniew Ziobro.

www.drzonkow.pl

 

 • Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Już 1 maja mieszkańcy Kargowej i okolic będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowym, którego partnerem jest Nestlé. Na terenie lokalnego Stadionu Miejskiego odbędzie się Bieg Liona, a także wiele innych atrakcji, jak turnieje piłkarskie i konkurencje lekkoatletyczne, realizowane w ramach Miasteczka Lekkoatletycznego. Na uczestników wydarzenia czeka również spotkanie z gwiazdą sportu, Kornelią Lesiewicz.

 • Weź udział w wirtualnym biegu. Pomóż potrzebującym dzieciom

  Weź udział w wirtualnym biegu. Pomóż potrzebującym dzieciom

  W tym roku rusza 7. edycja sztafety maratońskiej Electrum Ekiden. Tym razem zawodnicy w sześcioosobowych zespołach będą mogli pokonać dwa dystanse. 20 kilometrów w zespole pięcioosobowym lub dystans maratonu 42.195m w wersji wirtualnej w dowolnym miejscu a przy okazji wesprzeć szczytny cel. Dochód z wpisowego zostanie przekazany na rzecz Fundacji Pomóż Im prowadzącej białostockie hospicjum dla dzieci.

 • IX Ogólnopolski Lubuski Puchar osób z niepełnosprawnością w strzelectwie sportowym

  IX Ogólnopolski Lubuski Puchar osób z niepełnosprawnością w strzelectwie sportowym

  Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „Start” Zielona Góra będzie organizatorem IX Ogólnopolskiego Lubuskiego Pucharu niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym. Zawody odbędą się w dniach 5-6.10.2019r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze/Drzonkowie - strzelnica pneumatyczna.

 • Wypadek w Zielonej Górze. Na polnej drodze wywrócił się quad. Dwie osoby w szpitalu

  Wypadek w Zielonej Górze. Na polnej drodze wywrócił się quad. Dwie osoby w szpitalu

  Dwie kobiety poszkodowane po wypadku quada w Zielonej Górze. Pojazd przewrócił się na polnej drodze. Sprawą zajmuje się policja.

 • II Półmaraton Świebody i Sulecha, czyli biegiem ze Sulechowa do Świebodzina

  II Półmaraton Świebody i Sulecha, czyli biegiem ze Sulechowa do Świebodzina

  24 marca 2019 r. po raz drugi odbędzie się Półmaraton Świebody i Sulecha. Biegacze wystartują z placu Ratuszowego w Sulechowie i po przebiegnięciu 21 kilometrów i 97 metrów wbiegną na metę na placu Jana Pawła II w Świebodzinie.

 • XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

  XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

  Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVI edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w dniach 09-11.-3.2018, które odbędą się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, ul. Olimpijska 20.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u