Chwilowe problemy drogowe na skrzyżowaniu Sienkiewicza i Stromej

29 wrzesień 2016
Autor: 
internauta

Ulica Sienkiewicza w Zielonej Górze przeszła małą renowację. Dziś w nocy zostały odmalowane znaki poziome na całej długości ulicy. 

Uwagę mieszkańców Winnego Grodu wzbudziła linia podwójna ciągła namalowana na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Stromej, w miejscu gdzie do tej pory była linia przerywana. Według nowego oznaczenia, nie można wjechać w Stromą od Focusa oraz wyjechać z tej ulicy w kierunku Sikorskiego. 

Newslubuski.pl postanowił sprawdzić przyczyny zmian drogowych.

- To zwykła pomyłka malarza. - informuje inspektor Krzysztof Wagner z Departamentu Inwestycji Miejskich i Zarządzania Drogami - Jeszcze dziś zostanie to prawidłowo oznakowane tak jak było, czyli jednostronnie przekraczalna od strony Stromej. 

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u