Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

06 październik 2016
jm

Już w najbliższą sobotę 8 października o godz. 18.00 na torze speedrowerowym przy ul. Wyszyńskiego 101 przy Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze odbędzie się Finał Drużynowy Mistrzostw Polski Juniorów.

W finale tej prestiżowej imprezy znalazło się 6 drużyn : Szawer Leszno, TSŻ Toruń, Mustang Żołędowo, Śląsk Świętochłowice, Lwy Częstochowa, oraz gospodarze ZKS Zielona Góra. Szykują się spore emocje ponieważ kandydatów do złota jest kilku. Spore szanse maja również zielonogórzanie w składzie, których wystąpi świeżo upieczony Indywidualny Mistrz Polski – Bartosz Wojtal.

Sceneria tego sportowego widowiska będzie wyjątkowa, młodzi speedrowerowcy rywalizować będą w blasku jupiterów, co niewątpliwie doda uroku imprezie. Nie zabraknie również warkotu motocykli oraz pokazu zielonogórskich crossowców. Wstęp na zawody oraz program gratis.

rower

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u