Nawałka: nie będzie mego przyzwolenia na łamanie zasad postawy reprezentanta Polski

20 październik 2016
Autor: 
Pixabay

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka zapowiedział, że nie będzie tolerował niesportowego zachowania swoich podopiecznych.

- PZPN nie ma zamiaru niczego zamiatać pod dywan - dodał prezes piłkarskiej centrali Zbigniew Boniek w specjalnym oświadczeniu.

W ubiegłym tygodniu na łamach "Przeglądu Sportowego" pojawiły się informacje, że po sobotnim meczu z Danią (3:2), a przed meczem z Armenią (2:1) część z zawodników urządziła głośną imprezę, przez którą spać nie mogli inni reprezentanci.

Według dziennika sportowego niektórzy gracze już przed meczem z Danią grali całą noc w karty przy piwie.

- Takie sytuacje z zachowaniem niektórych kadrowiczów nie mogą mieć miejsca. Nie będę tego tolerował! Nie będzie mego przyzwolenia na łamanie zasad postawy reprezentanta Polski. Zawsze kierowałem się i kieruję w zarządzaniu reprezentacją jedną zasadniczą dewizą – dobro zespołu jest ponad wszystkim, także ponad indywidualnymi słabościami i wadami.

Od trzech lat wykonujemy naszą pracę, uwieńczoną ćwierćfinałem mistrzostw Europy we Francji. Jestem przekonany, że nasza drużyna jest świadoma celu do jakiego zmierzamy" - przekazał Nawałka w oświadczeniu.

Według nieoficjalnych informacji w środę miało dojść do spotkania selekcjonera z prezesem.

"Drużyna narodowa jest zobowiązana do sportowej postawy nie tylko na samym boisku. Także poza nim oczekujemy od każdego piłkarza kadry właściwego zachowania, godnego gry w biało-czerwonych strojach. Konkretne decyzje w zaistniałej sytuacji podejmie selekcjoner" - zapowiedział Boniek.

Źródło: www.kurier.pap.pl

DG

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u