Pożerali ogromne burgery na czas (ZDJĘCIA)

20 październik 2016
Autor: 
gorzowianin.com

Sześć drużyn stanęło do nietypowej rywalizacji - zjedzenia 4-kilogramowego burgera w jak najszybszym czasie. Zwycięzcy pochłonęli swoją porcję w niecałe 25 minut.

We wtorkowy wieczór 18 października w Dream Burgerze odbyły się pierwsze gorzowskie mistrzostwa w jedzeniu burgera na czas. Do tej niecodziennej rywalizacji przystąpiło 6 ekipy, po cztery osoby w każdej.

Zasady? Wygrywała drużyna, która najszybciej zjadła całego 4-kilogramowego burgera. Kiedy danie zostało wniesione na salę robiło wrażenie. Ogromna bułka, do tego spore kawałki mięsa i warzywa. Pozornie proste zadanie, okazało się niezwykle trudne. Niektóre osoby miały już dosyć po kilku minutach. Najlepsi, którzy zjedli dosłownie wszystko – potrzebowali na to niespełna 25 minut. 

Oficjalne wyniki: 1 miejsce: Internats 24,57 min 2 miejsce: Kaskat Team 31:45 min 3 miejsce: Five Minutes po 30 minutach przestali ale zjedli najwięcej z wszystkich którzy nie zjedli.

gorzowianin.com

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u