Spotkanie z Falubazem

18 listopad 2016
Autor: 
majka

25 listopada w Gminnym Centrum Kultury w Kargowej odbędzie się spotkanie z zawodnikami Ekantor.pl Falubazu połączone z akcją charytatywną dla trzyletniego Karola Mroskowiaka, który jest niepełnosprawny od urodzenia.

Chłopiec wymaga specjalistycznej opieki, dlatego podczas wizyty zielonogórskich żużlowców zaplanowano zbiórkę do puszek oraz licytacje gadżetów dla Karolka.

Piątkowe spotkanie pod hasłem „Kargowa bliżej toru” rozpocznie się od 15.00 atrakcjami dla dzieci, które poznają wtedy MotoMysz i nauczą się kulturalnego dopingu. Następnie ok. 15.45 na scenie pojawią się tegoroczni brązowi medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski, którzy przybliżą uczestnikom tajniki czarnego sportu i będą rozdawać autografy.

Warto tego dnia przywdziać barwy Falubazu i przyjść do Gminnego Centrum Kultury, by pomóc Karolkowi.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u