III Bieg Mikołajkowy

06 grudzień 2016
Autor: 
jm

W sobotę 10 grudnia w Kalsku w świątecznej atmosferze odbędzie się III Bieg Mikołajkowy.

Na boisko  KS „Sokół” Kalsk zapraszają m.in. Rada Sołecka, Stowarzyszenie Aktywny Kalsk oraz Koło Gospodyń Wiejskich. Początek imprezy o godz. 14.00. Poza biegiem będzie także ognisko i paczki dla dzieci.

-Z roku na rok jest nas coraz więcej. Mamy do pokonania dystans około 4, 5 km przez las i na koniec trasy pojawia się Mikołaj z prezentami. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby pobiec z nami i wesoło spędzić sobotnie popołudnie. Nie ma wpisowego, liczy się uśmiech i dobry humor - mówi radny Krzysztof Kluczyński jeden z organizatorów imprezy.

 

 

 

 • Sparta Wrocław kontra Falubaz Zielona Góra. Gdzie transmisja na żywo?

  Sparta Wrocław kontra Falubaz Zielona Góra. Gdzie transmisja na żywo?

  Betard Sparta Wrocław - NovyHotel Falubaz Zielona Góra. Gdzie obejrzeć żużel w telewizji? 

 • Andrzejki 2023. Najciekawsze wróżby i nie tylko

  Andrzejki 2023. Najciekawsze wróżby i nie tylko

  Andrzejki to idealna okazja do świetnej zabawy w gronie najbliższych. Tej magicznej nocy wiele osób stawia na różnorodne wróżby, co umila im czas. A jakie są najciekawsze? W naszym artykule znajdziesz kilka inspiracji.

 • Jak taniec wpływa na zdrowie? Korzyści mogą Cię zaskoczyć

  Jak taniec wpływa na zdrowie? Korzyści mogą Cię zaskoczyć

  Taniec pozwala rozładować energię, wyrazić emocje, a także poprawić kondycję psychiczną oraz fizyczną. Niesie ze sobą wiele korzyści, a więc efekty regularnych treningów na pewno pozytywnie Cię zaskoczą. Dlaczego warto tańczyć?

 • Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Już 1 maja mieszkańcy Kargowej i okolic będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowym, którego partnerem jest Nestlé. Na terenie lokalnego Stadionu Miejskiego odbędzie się Bieg Liona, a także wiele innych atrakcji, jak turnieje piłkarskie i konkurencje lekkoatletyczne, realizowane w ramach Miasteczka Lekkoatletycznego. Na uczestników wydarzenia czeka również spotkanie z gwiazdą sportu, Kornelią Lesiewicz.

 • Gorzowski stadion przed modernizacją

  Gorzowski stadion przed modernizacją

  Postawiono już pierwsze kroki na drodze do modernizacji stadionu przy ulicy Olimpijskiej w Gorzowie.

 • Weź udział w wirtualnym biegu. Pomóż potrzebującym dzieciom

  Weź udział w wirtualnym biegu. Pomóż potrzebującym dzieciom

  W tym roku rusza 7. edycja sztafety maratońskiej Electrum Ekiden. Tym razem zawodnicy w sześcioosobowych zespołach będą mogli pokonać dwa dystanse. 20 kilometrów w zespole pięcioosobowym lub dystans maratonu 42.195m w wersji wirtualnej w dowolnym miejscu a przy okazji wesprzeć szczytny cel. Dochód z wpisowego zostanie przekazany na rzecz Fundacji Pomóż Im prowadzącej białostockie hospicjum dla dzieci.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u