Jason Doyle w Falubazie

17 grudzień 2015
Autor: 

Falubaz Zielona Góra odkrył kolejną kartę. 30 –letni Australijczyk Jason Doyle zasilił naszą drużynę. Po debiutanckim sezonie w PGE Ekstralidze w Toruniu, Jason przenosi się do Zielonej Góry podpisując roczny kontrakt.

Nowy trener Falubazu Marek Cieślak dla portalu falubaz.com powiedział m.in. - Nasza drużyna musi być kompletna, a Doyle spełnia warunki, by być dla nas bardzo wartościowym zawodnikiem. Od dawna go obserwuję, bo był przeciwnikiem polskiej kadry w walce o Drużynowy Puchar Świata i niejednokrotnie bardzo dobrze jechał dla Australii. W tym sezonie zadebiutował w Ekstralidze i od razu w Grand Prix, oczywiście miał występy na różnym poziomie, ale jest to w tej chwili piąty zawodnik świata, gotowy do walki o najwyższe cele.
Jason Doyle przyznał, że jest podekscytowany tym, że w przyszłym sezonie będę jeździł w Zielonej Górze - Sezon 2015 był dla mnie dość dobry. Po moim ostatnim upadku nie ma już większych śladów. Od lutego będę w 100 proc. gotowy do jazdy, na co z niecierpliwością czekam.
Falubaz Zielona Góra ma zamiar walczyć o medale, a za minimum bierze wejście do fazy play-off, czego nie udało się dokonać w sezonie 2015.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u