Drużyna F. zaprasza

18 styczeń 2017
Autor: 
falubaz.com

Zielonogórska żużlowa rodzina powiększa się. Chcesz zostać jej częścią? Rozpoczyna się nabór do elitarnej grupy wolontariuszy – Drużyna F.

Jeżeli chcesz pomagać w organizacji żużlowych wydarzeń w Zielonej Górze, to idealna propozycja dla Ciebie. Zielonogórski Klub Żużlowy serdecznie zaprasza osoby, które nie boją się wyzwań, lubią pomagać, są kreatywne i pomysłowe, a przede wszystkim kochają Falubaz.

Drużyna F to wolontariusze w każdym wieku, którzy nie tylko będą uczestniczyć w akcjach charytatywnych organizowanych przez klub i Fundację Falubaz Pomaga, ale również na co dzień będą współtworzyć i przeprowadzać atrakcje dla kibiców, zarówno na stadionie, jak i poza nim. Dzięki temu staną się częścią klubowej rodziny, współpracując m.in. z naszymi zawodnikami.

ZKŻ zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w sobotę 18 lutego o godzinie 13:00 w siedzibie klubu przy ulicy Wrocławskiej 69. Przedstawione zostaną na nim wszystkie szczegóły współpracy oraz wstępny harmonogram działań.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u