AZS Unihokej pokonał pierwszoligowców

18 styczeń 2017

15. stycznia na hali w Brójcach w ramach WOŚP sekcja AZS Unihokej zagrała mecz z pierwszoligowymi Spartanami Opalenica i Unihokej Team Brójce.

- Graliśmy z drużynami z pierwszej ligi ze Spartanami Opalenica i Unihokej Team Brójce. - informuje Tobiasz Bartyzel - Nie jesteśmy w tej lidze więc na co dzień nie mamy często okazji grywać razem. Pierwszy mecz z Opalenicą zakończył się wynikiem 3:1. Popełniliśmy drobne błędy a bramki, które nam zostały strzelone były bardziej fartem niż pokazem umiejętności. Uważamy ten mecz za dobrze rozegrany. Drugi - z Brójcami zakończył się takim samym wynikiem ale przeciwnik był już znacznie lepszy.

Zawodnicy są zadowoleni z wyniku.

- Jako Zielona Góra godnie reprezentujemy nasz rejon. - cieszy się Bartyzel - Każdy o nas słyszał i nasze turnieje cieszą się ogromną popularnością.

uni1Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u