Nowy sponsor tytularny Falubazu

07 styczeń 2016
Autor: 

W czwartek 7 stycznia w hotelu Ruben w Zielonej Górze ogłoszono podpisanie umowy o sponsoring tytularny między żużlowym Falubazem Zielona Góra, a firmą Ekantor.pl. Umowa sponsorska podpisana została na dwa sezony,  lata 2016-2017.  Na mocy tej umowy powstała nowa nazwa drużyny, która brzmi Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

Ekantor.pl to internetowy kantor wymiany walut, którego właściciele z żużlem związani są od lat.  Za marką Ekantor.pl stoi rodzina Marcinkiewiczów, właścicieli największej firmy rodzinnej z sektora paliwowego Port2000, która zatrudnia niemal 500 osób w regionie. Od lat związani są z zielonogórskim klubem żużlowym, organizując choćby letnie Pikniki z Falubazem, które odbywają się w Mostkach, rokrocznie gromadząc coraz większą publiczność. Zielonogórska drużyna to potęga nie tylko sportowa, ale również marketingowa. Jesteśmy dumni, że w wyniku szybkiego rozwoju firmy Ekantor.pl możemy objąć klub sponsoringiem tytularnym – dodaje Dyrektor Zarządzający Ekantor.pl, Kamil Miłkowski.  

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u