Policjantka, która gra w piłkę nożną

25 maj 2017
KWP Gorzów Wlkp.

Starsza posterunkowa Malwina Mazur wywalczyła złoto wraz z drużyną Polskiej Policji w Międzynarodowym Turnieju w Piłce Nożnej Kobiet, który odbył się na Majorce. Polskiej piłkarki wygrały 3:0 z ubiegłorocznym zwycięzca – reprezentacją Żandarmerii Francuskiej.

Gorzowska policjantka grająca na lewej pomocy, piłką nożną interesuję się i trenuje od najmłodszych lat.

Na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańców Gorzowa, w czasie wolnym od służby poświęca się swojej sportowej pasji jaką jest futbol. Przez kilka lat trenowała w I-ligowym Stilonie Gorzów, grając najczęściej na lewej pomocy. Miłość do futbolu zaszczepił jej brat, który również jest piłkarzem.

W drużynie reprezentacji Polskiej Policji gra od roku. Wywalczenie Mistrzostwa Świata to jej największy, dotychczasowy sukces sportowy.

Mallorca Football Tournament 2017 odbył się w dniach 11-15 maja na hiszpańskiej Majorce. Jest to coroczna, silnie obsadzona impreza sportowa, w której uczestniczą piłkarki z całego świata. W rywalizacji służb mundurowych w różnych kategoriach wzięło udział 2200 zawodników z całego świata. O puchar najlepszej drużyny piłkarskiej rywalizowało 10 zespołów. Reprezentantki drużyn narodowych startujące w turnieju reprezentują bardzo wysoki poziom sportowy – są to najlepsze funkcjonariuszki z danego kraju.

mistrzyni 25 05

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u