Policjantka, która gra w piłkę nożną

25 maj 2017
Autor: 
KWP Gorzów Wlkp.

Starsza posterunkowa Malwina Mazur wywalczyła złoto wraz z drużyną Polskiej Policji w Międzynarodowym Turnieju w Piłce Nożnej Kobiet, który odbył się na Majorce. Polskiej piłkarki wygrały 3:0 z ubiegłorocznym zwycięzca – reprezentacją Żandarmerii Francuskiej.

Gorzowska policjantka grająca na lewej pomocy, piłką nożną interesuję się i trenuje od najmłodszych lat.

Na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańców Gorzowa, w czasie wolnym od służby poświęca się swojej sportowej pasji jaką jest futbol. Przez kilka lat trenowała w I-ligowym Stilonie Gorzów, grając najczęściej na lewej pomocy. Miłość do futbolu zaszczepił jej brat, który również jest piłkarzem.

W drużynie reprezentacji Polskiej Policji gra od roku. Wywalczenie Mistrzostwa Świata to jej największy, dotychczasowy sukces sportowy.

Mallorca Football Tournament 2017 odbył się w dniach 11-15 maja na hiszpańskiej Majorce. Jest to coroczna, silnie obsadzona impreza sportowa, w której uczestniczą piłkarki z całego świata. W rywalizacji służb mundurowych w różnych kategoriach wzięło udział 2200 zawodników z całego świata. O puchar najlepszej drużyny piłkarskiej rywalizowało 10 zespołów. Reprezentantki drużyn narodowych startujące w turnieju reprezentują bardzo wysoki poziom sportowy – są to najlepsze funkcjonariuszki z danego kraju.

mistrzyni 25 05

 • Potężna ulewa na północy województwa. Zalania w Gorzowie Wielkopolskim!

  Potężna ulewa na północy województwa. Zalania w Gorzowie Wielkopolskim!

  Potężna ulewa na północy województwa. W Gorzowie doszło do lokalnych podtopień. Strażacy mają pełne ręce pracy!

 • Jak taniec wpływa na zdrowie? Korzyści mogą Cię zaskoczyć

  Jak taniec wpływa na zdrowie? Korzyści mogą Cię zaskoczyć

  Taniec pozwala rozładować energię, wyrazić emocje, a także poprawić kondycję psychiczną oraz fizyczną. Niesie ze sobą wiele korzyści, a więc efekty regularnych treningów na pewno pozytywnie Cię zaskoczą. Dlaczego warto tańczyć?

 • Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Już 1 maja mieszkańcy Kargowej i okolic będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowym, którego partnerem jest Nestlé. Na terenie lokalnego Stadionu Miejskiego odbędzie się Bieg Liona, a także wiele innych atrakcji, jak turnieje piłkarskie i konkurencje lekkoatletyczne, realizowane w ramach Miasteczka Lekkoatletycznego. Na uczestników wydarzenia czeka również spotkanie z gwiazdą sportu, Kornelią Lesiewicz.

 • Gorzowski stadion przed modernizacją

  Gorzowski stadion przed modernizacją

  Postawiono już pierwsze kroki na drodze do modernizacji stadionu przy ulicy Olimpijskiej w Gorzowie.

 • Jestem, myślę, segreguję. Nowa kampania edukacyjna związku MG-6

  Jestem, myślę, segreguję. Nowa kampania edukacyjna związku MG-6

  Warsztaty kreatywnego wykorzystania odpadów, spotkania z mieszkańcami, film edukacyjny na temat właściwego postępowania z odpadami, a także Festiwal Ekologiczny, w formie on-line, to tylko niektóre działania Związku Celowego Gmin MG-6, które będą realizowane w ramach kolejnej odsłony kampanii edukacyjnej pn. „Jestem, myślę segreguję”.

 • Dlaczego warto ćwiczyć fitness?

  Dlaczego warto ćwiczyć fitness?

  Nie od dziś wiadomo, że dbanie o aktywność fizyczną ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Ćwiczenia fitness to jedna z ulubionych form aktywności kobiet - są energiczne, angażujące wszystkie mięśnie i spalają dużo kalorii. Dlaczego warto się na to zdecydować i jaki sport wybrać?

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u