Agata Buzek w Zielonej Górze

25 maj 2017
Autor: 

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Francuskojęzycznych Filmów Krótkometrażowych zapraszają do Lubuskiego Teatru na spotkanie z Agatą Buzek.

W piątek 26 maja, o godz. 17.30 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Pani Agaty.

Aktorka jest największą gwiazdą tegorocznej, XIII już, edycji Festiwalu Frankofilm, która od piątku do niedzieli 26-28 maja odbędzie się w Zielonej Górze. Ponadto w konferencji udział wezmą  dyrektor Festiwalu Laurent Vavon, wiceprezes stowarzyszenia Artownia Edyta Kuczkowska oraz przewodniczący Komisji Zdrowia Kultury i Sportu w Radzie Miasta Zielona Góra Robert Sapa.

O godzinie 19.00 w teatrze projekcja filmu „Niewinne” z polskimi napisami oraz spotkanie z aktorką Agatą Buzek prowadzone przez krytyka filmowego Jakuba Łysakowskiego. Wstęp wolny.

"Niewinne" to koprodukcja francusko-polska z 2016 roku, oparta na prawdziwej historii, najnowszy film Anne Fontaine, autorki pamiętnych „Coco Chanel” i „Dziewczyna z Monaco”. Francusko-polska produkcja, zrealizowana w całości w Polsce z udziałem znakomitych polskich aktorek m.in. Agaty Kuleszy, Agaty Buzek, Joanny Kulig, Anny Próchniak, Katarzyny Dąbrowskiej, Heleny Sujeckiej.

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u