Złoto Mistrzostw Polski w Żeglarstwie (ZDJĘCIA)

30 maj 2017
Autor: 
KPP w Nowej Soli

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli wygrali Mistrzostwa Polski Policji w Żeglarskiej klasie Omega o Puchar Komendanta Głównego Policji. To kolejny sukces tej zgranej drużyny. W zeszłym roku również okazali się być najlepszymi żeglarzami.

W dniach 27-28 maja na jeziorze w miejscowości Sława, odbyły się II Żeglarskie Mistrzostwa Polski Policjantów klasy Omega o Puchar Komendanta Głównego Policji w Warszawie.

W zawodach wzięło udział 15 załóg z całej Polski. Wśród nich znaleźli się także funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli, którzy kolejny rok z rzędu okazali się najlepsi spośród uczestników imprezy.

Nowosolską komendę reprezentowali: asp. szt. Radosław Preś, nadkom. Roman Kondracki, kom. Bartosz Jasiewski oraz podinsp. Stanisław Pikulski.

Policjanci zdobyli również Puchar Wojewody Lubuskiego dla najlepszej załogi z naszego województwa.

TAGI
DG

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u