Runmageddon na Woodstocku

19 lipiec 2017
Autor: 
Pixabay

Najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie zawita na tegoroczny Przystanek Woodstock. Dla uczestników zostaną przygotowane dwa rodzaje startów – 3 km Intro z 15+ przeszkodami i 6 km Rekrut z 30+ przeszkodami.

Po raz pierwszy w historii będzie można wziąć udział w biegu przeszkodowym ze startem spod Dużej Sceny Przystanku Woodstock. Na trasie czekać będzie cała masa przeszkód. Będzie można spróbować swoich sił m.in. na Pionowych Ścianach, Mini Komandosie, Zasiekach, Helikopterze, Trylinkach, Porodówce, Małpim Gaju i wielu wielu innych. Dodatkowo błotne SPA Runmageddon.

Na przystanku Woodstock będziecie mogli się sprawdzić na dwóch dystansach - Intro i Rekrut. A wszystko po to, aby sprawdzić swoją siłę i charakter, a na mecie czuć się najlepiej na świecie.

- Intro (3 kilometry i 15+ przeszkód), starty w dniach 3 i 4 sierpnia

To świetny dystans na pierwszy start w Runmageddonie lub rozruszanie rozbawionych kości Woodstockowicza! Dystans idealny dla osób, które sportowi mówią „nie chce mi się”, czasem skoczą na koncerty na Woodstock lub chcą poczuć mega klimat Runmageddonu. Na trasie czekać na Was będzie błoto ze sztucznymi i naturalnymi przeszkodami, współpraca z innymi startującymi, wspaniała zabawa i ogrom satysfakcji.

- Rekrut (6 kilometrów i 30+ przeszkód), starty w dniu 5 sierpnia

Formuła idealna dla bardziej wprawionych sportowo Woodstockowiczów. Na trasie czekać będzie jeszcze więcej morderczych przeszkód, błota i zabawy. W drogę ruszycie w dołączonej do pakietu specjalnej koszulce termicznej Runmageddon od Pitbull West Coast! Na mecie otrzymacie unikalną bandanę Finishera, a za pokonanie trasy - kozacki medal oraz pierwsze punkty w Lidze Runmageddon. Rekrut da Wam także pierwszy stopień nie tylko do runmageddonowego piekła, ale i Weterana Runmageddonu – statuetki, którą otrzymacie po przebiegnięciu tras Rekruta, Classic`a i Hardcore`a w jednym sezonie.

Zapisy przez stronę internetową do 31 lipca.

 • Andrzejki 2023. Najciekawsze wróżby i nie tylko

  Andrzejki 2023. Najciekawsze wróżby i nie tylko

  Andrzejki to idealna okazja do świetnej zabawy w gronie najbliższych. Tej magicznej nocy wiele osób stawia na różnorodne wróżby, co umila im czas. A jakie są najciekawsze? W naszym artykule znajdziesz kilka inspiracji.

 • Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Już 1 maja mieszkańcy Kargowej i okolic będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowym, którego partnerem jest Nestlé. Na terenie lokalnego Stadionu Miejskiego odbędzie się Bieg Liona, a także wiele innych atrakcji, jak turnieje piłkarskie i konkurencje lekkoatletyczne, realizowane w ramach Miasteczka Lekkoatletycznego. Na uczestników wydarzenia czeka również spotkanie z gwiazdą sportu, Kornelią Lesiewicz.

 • Weź udział w wirtualnym biegu. Pomóż potrzebującym dzieciom

  Weź udział w wirtualnym biegu. Pomóż potrzebującym dzieciom

  W tym roku rusza 7. edycja sztafety maratońskiej Electrum Ekiden. Tym razem zawodnicy w sześcioosobowych zespołach będą mogli pokonać dwa dystanse. 20 kilometrów w zespole pięcioosobowym lub dystans maratonu 42.195m w wersji wirtualnej w dowolnym miejscu a przy okazji wesprzeć szczytny cel. Dochód z wpisowego zostanie przekazany na rzecz Fundacji Pomóż Im prowadzącej białostockie hospicjum dla dzieci.

 • Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał to czas zabaw, maskarad, balów zimowych i pochodów. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu.

 • Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał to czas zabaw, maskarad, balów zimowych i pochodów. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu.
 • Rozegraj Lubuskie. Zbierz drużynę i zagraj z przyjaciółmi w darmową grę online

  Rozegraj Lubuskie. Zbierz drużynę i zagraj z przyjaciółmi w darmową grę online

  Chcesz zostać radnym województwa, podejmować decyzje, które mają wpływ na losy naszego regionu i przekonać się, że sprawowanie władzy to prawdziwa sztuka? Wejdź na stronę rozegrajlubuskie.pl i wciel się w przywódcę!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u