Udane starty Lubuszan w The World Games we Wrocławiu !

31 lipiec 2017
Autor:  Sebastian Cielecki

Czterokrotni Mistrzowie Świata w Rock'n'Rollu Akrobatycznym, Mistrzowie Europy, ośmikrotni zwycięzcy zawodów World Masters - Ania Miadzielec i Jacek Tarczyło - w weekend zdobyli złoty medal na The World Games 2017, które tym razem odbywa się w Polsce, we Wrocławiu.

Lata ciężkich treningów, praktyka, ogromna praca ze sztabem sportowym, sprawiły, że Ania i Jacek - którzy pochodzą z woj. Lubuskiego - zdobyli upragniony złoty medal. Tym samym powiększyli swoją kolekcję tytułów. Na drugim stopniu podium pojawili się Rosjanie, a na trzecim Niemcy

Druga dobra wiadomość jest taka, że Reprezentacja Polski na żużlu zdobyła złoty medal również w zawodach The World Games! W Reprezentacji wystąpili m.in. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) oraz Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów). Polacy po zaciętej walce ze szwedami w barażach wygrali walkę o finał. Tam pokonali Australię. Najlepszym zawodnikiem Reprezentacji Polski był Bartosz Zmarzlik zdobywając 15 pkt w 6 startach.

Cieszymy się z sukcesów naszych Lubuszan.

Na zakończenie The World Games - Polacy uplasowali się na 13 pozycji zdobywając w sumie 20 medali.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u