Sporo atrakcji przy W69

05 sierpień 2017
Autor: 

W niedzielę 6 sierpnia ligowe rozgrywki żużlowe wracają na W69. O godzinie 19:00 Ekantor.pl Falubaz zmierzy się na własnym torze z drużyną ROW Rybnik. Na kibiców wybierających się na to spotkanie czeka sporo atrakcji.

Zielonogórski Klub Żużlowy zaprasza wszystkie dzieci na pierwsze wielkie przyjęcie urodzinowe falubazowej maskotki – Motomyszy. Strefa Falubaziaka przed meczem z ROW Rybnik wypełni się wieloma urodzinowymi atrakcjami. Każdy, kto tego dnia zabierze ze sobą maskotkę Myszki Miki otrzyma słodki upominek od samego jubilata. Będzie miał również okazję zapozować z Motomyszą do urodzinowej fotografii. Strefę odwiedzi wielu gości – znane i lubiane postaci z bajek oraz maskotki innych klubów. Nie zabraknie również wielu atrakcji, jak kolorowanki, dmuchaniec czy malowanie buzi.

Kolejna atrakcja to Falubaz Selfie. Podczas meczu z ROW Rybnik już po raz kolejny będziecie mieli okazję wziąć udział w tej zabawie. Aktualny rekord to 152 zdjęcia, zrobione podczas meczu ze Spartą Wrocław. Z nadesłanych fotografii powstanie na Falubaz Facebook wielka galeria zdjęć. Następnie będzie kilka dni na zebranie największej ilości polubień pod Waszym zdjęciem. Autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma podwójne zaproszenie na następny ligowy mecz w Zielonej Górze.

Ciekawie zapowiada się przerwa po 13 biegu, kiedy to wybrana z trybun osoba weźmie udział w konkursie Kapitalny Wzrok. Polega on na odnalezieniu dużej głowy Piotra Protasiewicza, która ukryta będzie na jednym z sektorów. Nagrodą w zabawie będzie bon na 100 złotych od Optyk Edor.

Tradycyjnie już podczas ligowego meczu w Zielonej Górze zostaną rozlosowane nagrody wśród osób, które zakupiły karnet lub bilet na mecz. W puli nagród m.in. weekendowy pobyt w Norweskiej Dolinie w Szklarskiej Porębie, czy zaproszenie od Bowling Club Zielona Góra.

Otwarcie kas przy stadionie o godz. 15:00, otwarcie punktu akredytacyjnego o godz. 16:30 natomiast otwarcie bram o godz. 17:30. Pierwszy bieg o godz. 19:00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u