Falubaz lepszy w sparingu od Reszty Świata

14 kwiecień 2018
Autor: 
Falubaz lepszy w sparingu od Reszty Świata Redakcja

Falubaz Zielona Góra szykuje się do meczu z GKM-em Grudziądz. W piątkowe popołudnie zielonogórzanie rozegrali sparing z Resztą Świata - drużyną złożoną głównie z zawodników Stali Gorzów.

Falubaz wygrał pewnie 56:34, choć do wyniku absolutnie nikt nie przywiązywał wagi. Najważniejsza była możliwość sprawdzenia ustawień sprzętu biorąc pod uwagę pierwszy ligowy mecz przed własną publicznoscią.

W naszej ekipy z dobrej strony pokazali się praktycznie wszyscy żużlowcy. Trudno jednak mówić konkretnie o wysokiej dyspozycji. Wszystko zweryfikuje niedzielne ligowe spotkanie z GKM-em Grudziądz.

Przypomnijmy, w inauguracyjnej kolejce Falubaz przegrał w Tarnowie z Unią43:47. Niedzielny rywal Falubazu - GKM - zremisował z Włókniarzem Częstochowa 45:45 mimo, że w pewnym momencie prowadził już rożnicą dziesięciu punktów. - Zależy nam na wygranej - mówił na przedmeczowej konferencji prasowej Patryk Dudek. Oby w niedzielę kibice mogli się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w sezonie 2018.

Punkty

Falubaz Zielona Góra – 56 pkt.  Michael Jepsen Jensen – 7 (3,3,d,1), Kacper Gomólski – 8+3 (2*,2*,1,2*,1^), Patryk Dudek – 9+2 (3,1*,2*,3,d), Grzegorz Zengota – 10 (0,2,3,3,2), Piotr Protasiewicz – 10 (3,1,3,3), Sebastian Niedźwiedź – 8+1 (3,0,2*,3), Alex Zgardziński – 4+2 (2*,2*,d), Mateusz Tonder – nie startował

Reszta Świata

Szymon Woźniak – 9 (1,3,1,1,3), Martin Smolinski – 4 (0,0,2,1,1^), Bartosz Zmarzlik – 8 (2,3,3,-), Jacob Thorssell – 7+3 (1*,2*,2*,2), Rafał Karczmarz – nie startował, Alan Szczotka – 2 (1,0,1,0,0), Mateusz Bartkowiak – 2 (0,u,-,0,2), Mads Hansen – 2 (1,1,0,0)

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • FALUBAZ: finał w Krośnie odwołany! Jest nowy termin

  FALUBAZ: finał w Krośnie odwołany! Jest nowy termin

  Mecz pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Stelmet Falubaz Zielona Góra miał rozpocząć się dziś, o godz. 15. Niestety silne opady deszczu spowodowały, że spotkanie zostało przełożone.

 • Najwyższa porażka od lat! Na własnym torze...

  Najwyższa porażka od lat! Na własnym torze...

  Czegoś takiego nie spodziewał się nikt. Ostatnia tak wielka porażka na własnym torze miała miejsce w 1990 roku. Wtedy Zielona Góra została pokonana przez Toruń wynikiem 31:59. Historia - choć nie dotyczy Torunia, jak widać po latach lubi się powtarzać. Lwy rozjechały Myszkę i pokazały, jak prawidłowo jeździ się na żużlu!

 • #HejHejFalubaz | Piotr Protasiewicz

  #HejHejFalubaz | Piotr Protasiewicz

  Piotr Protasiewicz z Falubazem. Dla kapitana Stelmetu Falubazu Zielona Góra będzie to osiemnasty sezon w żółto-biało-zielonych barwach.

 • Zmiana na stanowisku prezesa ZKŻ SSA

  Zmiana na stanowisku prezesa ZKŻ SSA

  Zielonogórski Klub Żużlowy SSA informuje, że wczoraj, 23 września, Adam Goliński, dotychczasowy prezes klubu, złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji.

 • Falubaz Live - mobilna aplikacja w twoim telefonie

  Falubaz Live - mobilna aplikacja w twoim telefonie

  Na ten moment czekało wielu kibiców zielonogórskiego żużla. Od soboty w Waszych telefonach zainstalować możecie oficjalną klubową aplikację Falubaz Live. Dzięki niej nie ominie Was żadne ważne wydarzenie związane z zielonogórskim klubem.

 • Elektrociepłownia Zielona Góra sponsorem tytularnym młodzieżowej drużyny żużlowej Falubazu

  Elektrociepłownia Zielona Góra sponsorem tytularnym młodzieżowej drużyny żużlowej Falubazu

  Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A., należąca do PGE Energia Ciepła S.A-, spółki z Grupy Kapitałowej PGE, oraz Zielonogórski Klubu Żużlowy SSA podpisały umowę sponsoringową. Dzięki wsparciu zielonogórskiej elektrociepłowni niezawodowy, młodzieżowy żużel będzie mógł się dalej rozwijać i osiągać sukcesy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u