Kapitan Dudek, ale tylko na chwilę

09 maj 2018
Autor:  Tomasz Noskowicz
Redakcja

Patryk Dudek za Piotra Protasiewicza w roli kapitana żużlowców zielonogórskiego Falubazu. Symboliczna zmiana warty czy chwilowa zmiana? To pytanie, na które dziś nie ma odpowiedzi.

Przypomnijmy, jeszcze podczas niedzielnego meczu Falubazu z Get Well Toruń można było dostrzec zmianę. Na prezentacji obu drużyn jako kapitan wystąpił Patryk Dudek. Po samym spotkaniu trudno było jednak dziennikarzom dowiedzieć się czegokolwiek. - Na razie nie mamy kapitana, jest to tak zwany kapitanat i wspólnie tę pieczę będą sprawować Piotr z Patrykiem. Być może dołączy do nich jeszcze jakiś zawodnik – mówił na pomeczowej konferencji prasowej Adam Skórnicki, menedżer Falabazu.

Na potwierdzenie tych słów Patryk Dudek stwierdził: - Jako giermek wyskoczyłem za Piotra dziś na pierwszym łuku i zrobiłem z kibicami "Hej Falubaz". To tylko przejściowe - przyznał lider Falubazu.

Dziennikarze o sprawę próbowali zapytać samego Piotra Protasiewicza. - Najważniejszy jest nasz poziom sportowy. Walczymy o punkty i to jest priorytetem – przyznał 43-letni żużlowiec.

Według nieoficjalnych informacji klub chciał odciążyć Protasiewicza, który słabo wszedł w nowy sezon. Były kapitan ma się skoncentrować przede wszystkim na jeździe. W najblizszym czasie być może sprawa kapitanatu ulegnie zmianie. Wydaje się, że w dużej mierze zależy to od formy Piotra Protasiewicza.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u