Rok Cup Poland w Zielonej Górze!

29 maj 2018
Organizator

Już w najbliższy weekend do Zielonej Góry zawitają najszybsi kartingowcy w Polsce. Na Wallrav Racing Center odbędzie się 3 seria pucharu Rok Cup Poland - najliczniejszej profesjonalnej serii pucharowej w Polsce! Przed zawodnikami trzy dni treningów, które startują już w środę i potrwają do piątku. Sobota jest dniem kwalifikacji a wyścigi przed finałowe i finałowe odbędą się w niedzielę, 3 czerwca 2018.

Zawodnicy ścigają się w 6 kategoriach wiekowych a najmłodszy uczestnik ma zaledwie 6 lat! Wspaniała walka na torze zderzak w zderzak, wyprzedzenia, zwroty akcji i dużo sportowych wrażeń - prawdziwy karting na wyciągnięcie ręki już za kilka dni!

Zawody w Zielonej Górze będą o tyle niezwykłe, gdyż zaliczają się do cyklu Rok Nations Cup, co oznacza, że na torze zobaczymy również wielu zawodników z zagranicy. Wszyscy mają jeden cel - wygrać bezpłatną przepustkę na Międzynarodowy Finał Światowy Rok Cup 2018, który odbędzie się we włoskim Lonato. Pierwsza odsłona cyklu odbyła się na kartodromie w Cheb (Czechy) a Polacy zajęli topowe miejsca w dwóch kategoriach wiekowych! Teraz powalczymy na krajowym podwórku i liczymy na równie dobry wynik. Już w niedzielę poznamy 4 triumfatorów, którzy zapewnią sobie bezpłatny start w kartingowym wydarzeniu roku. Zapowiadają się niesamowite emocje a my serdecznie zapraszamy do przeżycia ich wspólnie z nami. Zapraszamy na tor. Wstęp wolny!

Miejsce: Tor kartingowy Wallrav Racing Center w Starym Kisielinie k. Zielonej Góry

Harmonogram:

Sobota, 02.06.2018:

11:30 - trening oficjalny

13:30 - wyścigi kwalifikacyjne Q1

15:30 - wyścigi kwalifikacyjne Q2

Niedziela, 03.06.2018:

10:30 - uroczyste otwarcie zawodów

11:30 - wyścigi przed finałowe

13:30 - wyścigi finałowe

Dla osób, które w ten weekend nie mogą przyjść na tor przygotowana została transmisja internetowa LIVE, która dostępna będzie na kanale YouTube.  Wszelkie informacje o Rok Cup Poland, zdjęcia, wywiady a także materiały video dostępne są na fan page.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u